هتل در یک نگاه

هتل سه ستاره عجم با زیربنای 6200 مترمربع واقع در مجاورت کوهپایه رشته کوه البرز و نقطه تلاقی شاهراه ها ی اصلی از شمال به کشور ترکمنستان،از جنوب به استان سمنان، از شرق به استان خراسان شمالی و از غرب به استان مازندران متصل است. هتل عجم نه تنها اولین هتل سه ستاره شهرستان بوده، بلکه بزرگترین هتل شهرستان آزادشهر می‌باشد.

برج شرقی و غربی هتل که به ترتیب طی سالهای 1389 و 1393 به بهره برداری رسیده است، با مجموع 63 باب اتاق و سوئیت های مجلل و مجهز به تمامی امکانات رفاهی و ارتباطی، سالن های برگزاری همایش ها واجتماعات شغلی و خانوادگی با ظرفیت های متفاوت و مراسمات جشن عروسی و ترحیم با ظرفیت 1500 نفر با منوی غذایی متنوع به همراه بهره مندی از نیروهای جوان و مجرب وارد عرصه هتلداری شده تا بتواند خاطره‌ی ماندگاری را برای همه میهمانان محترم این هتل را رقم زند.

هتل عجم که همواره به میزبانی از تیم های ورزشی سوپر لیگ، هیئت های اقتصادی، بازرگانی و تجاری داخلی، برگزاری همایش ها و کنفرانس های داخلی، ارائه خدمات به گروه های پروازی و همچنین هنرمندان محبوب کشوری و گردشگران داخلی و خارجی به خود می باشد.

بطور مداوم با تقویت نقاط مثبت رسالت خدمت رسانی خود به میهمانان محترم، از همه امکانات و ظرفیت های خود برای افزایش ارتقاء کیفیت خدمات و در

نتیجه جلب حداکثری رضایت مندی مشتریان بهره می گیرد.

اعضای هیئت مدیره

رئیس هیئت مدیره:  جناب آقای حاج محمد عجم

نائب رئیس و مدیرعامل:   جناب آقای حاج عبدالله عجم

ساختار سازمانی